Nápověda pro držitele NFT klíče

Vlastnictví digitálního NFT klíče Vás opravňuje k účasti na společných nákupech investičního majetku.

Jako první je potřeba abyste si nainstalovali do svého prohlížeče nebo do telefonu Vaši osobní peněženku MetaMask. To uděláte na odkaze zde: https://metamask.io/download/

nebo pomocí video návodu v češtině zde:

https://www.youtube.com/watch?v=ST7o2a0mjBg

 

Než budete pokračovat, ujistěte se, že jste opravdu na webu metamask.io.

Dvojitá kontrola adresy před stažením čehokoli souvisejícího s NFT je nezbytným krokem k zajištění bezpečnosti vašich údajů.

Rozšíření prohlížeče pro Metamask

Instalace rozšíření prohlížeče Metamask je docela jednoduchá záležitost. Webová stránka automaticky rozpozná váš prohlížeč a poskytne vám odpovídající odkaz. Bez ohledu na to, zda používáte Chrome, Firefox, Edge nebo prohlížeč Brave, je postup stejný:

1) Klikněte na „Install MetaMask“ (Instalovat Metamask) a přidejte rozšíření do svého preferovaného prohlížeče.

2) Vytvořte si peněženku – Klikněte na „Get Started“ (Začít) a podle pokynů si vytvořte svou Ethereum blockchainovou peněženku.

3) Vytvořte si silné heslo – Ujistěte se, že je dostatečně složité, aby nešlo uhodnout, ale také takové, abyste si ho snadno zapamatovali.

4) Zabezpečte svou seed frázi – to je nejdůležitější část při vytváření vaší peněženky. Tato počáteční fráze o 12 slovech vám umožní obnovit obsah vaší peněženky v případě ztráty hesla. Budete ji také potřebovat v případě, že chcete synchronizovat svůj prohlížeč a mobilní peněženku.

Pokud máte peněženku nainstalovanou požádejte o odeslání Vašeho NFT digitálního klíče na info@extrh.cz.

Na výše uvedený email je potřeba odeslat “adresu” Vaši peněženky. Tu získáte ve Vašem prohlížeči kliknutím na ikonu Metamask a následně na adresu -> viz, obrázek

Pokud si nevíte rady, zavolejte na 733 103 237 (10-16hodin) ve všední dny.

Pouze NFT klíč Vás opravňuje ke společným nákupům majetku a získání podílů na zisku z prodejů.