Skupinové dražby, prodeje majetku od státu, od úřadu nebo jiného subjektu, výhodně a se ziskem - díky unikátnímu NFT klíči 🔑 (omezené množství)

Skupinové nákupy nemovitosti v dražbách, od státu, od úřadu nebo jiného subjektu, ale vždy výhodně a se ziskem. ​

Buďte na STARTU něčeho velkého 🔥 🔥 🔥​

Držitele NFT digitálních klíčů společně nakupují majetek a se ziskem prodávají!

Nezmeškejte generační příležitost, která již nyní mění svět dražeb a získávání majetku! Digitalizace majetku pro běžné lidi se stane brzkým trendem, buďte u toho! + BONUS doživotní členství na Extrhu

Chcete více informací? Přihlaste se na webinář zdarma >>>

Extrh neustále roste a díky technologiím chce odměnit svou velkou komunitu.

Pouze s prvními 4.999 lidmi z celého Česka a Slovenska spouštíme první DAO společnost. (Decentralizovaná autonomní organizace)

Bude vyraženo pouze 4.999 NFT klíčů na celou ČR a SR, tak neváhejte dlouho.

V první fázi bude vydáno pouze 100 digitálních klíčů s přístupem ke společným nákupům majetku a s doživotním, nikdy nekončícím předplatným na Extrhu.

Členové DAO skupiny společně rozhodnou o nákupu aktiva, např. bytu a zisk z následného prodeje si rovnoměrně rozdělí 🔥

Co to je DAO?

Zjednodušeně řečeno organizace, která je řízena celou komunitou pomocí jejich NFT klíčů, což jsou chytré digitální smlouvy. Jako taková má tato společnost schopnost fungovat autonomně, bez potřeby centrální autority. (majitelé, ředitelé, manažeři – DAO společnost tohle staré řízení vůbec nepotřebuje a přesto je nesrovnatelně výkonnější)

Všichni majitelé unikátního vstupního NFT klíče, tedy členové DAO společnosti, získají na základě chytrých kontraktů přednostní právo na investičních příležitostech. Získají podíly na výnosech z nakoupeného a se ziskem prodaného nebo pronajatého investičního majetku.

Samozřejmostí je pak doživotní členství na webu Extrh.cz, přednostní přístup ke všem hodnotným kurzům, ke všem investičním platformám spuštěných v budoucích projektech. (Chystáme společné investice na Slovensku, v Polsku a dalších regionech EU.

Buďte na STRATU něčeho velkého 🔥 🔥 🔥​

Skupinové nákupy nemovitosti v dražbách, od státu, od úřadu nebo jiného subjektu, ale vždy výhodně a se ziskem.

Podívejte se na video, abyste zjistili jaké výhody má NFT klíč:

Chystáme společné investice v Česku, na Slovensku, v Polsku a dalších regionech EU. Máme globální ambice. Buďte na začátku revoluce – digitalizace investic pro běžné lidi.

Jak to bude probíhat?

1. Vydání prvních digitálních klíčů, otevírajících společné nákupy levného majetku k dalšímu prodeji.

2. Majitelé klíčů rozhodnou jaký majetek společně koupíme

3. Majitelé klíčů pomocí hlasování rozhodnou, zda majetek prodáme se ziskem nebo necháme zhodnocovat v čase.

4. Vyplácení zisků majitelům digitálních klíčů.

Pouze držitel klíče má právo nakupovat podíly na majetku.
Vybraný majetek, například byt, bude rozdělený na pětitisícové podíly.

Počet nakoupených majetkových podílů na uživatele je omezen pouze hodnotou nemovitosti. Více podílů = více vydělaných peněz. (Hodnota bytu např. 1.000.000 Kč = 200 podílů k investici)

Majitel klíče se může zapojit nákupem jednoho podílu nebo třeba 20ti podílů, pokud budou ještě k dispozici.

Po prodeji nemovitosti, potřebných právních a realitních úkonů a atd. je vyplácen poměrný zisk podle počtu nakoupených podílů.

Příklad: potřebná částka pro držitele NFT klíče na byt 3+1 v Praze je 5.000 Kč. Chcete větší podíl? Není to problém.

V prodeji je třetí série NFT klíčů

digitální klíčů
0

Právě jsme spustili prodej druhé série NFT klíčů. Jednejte rychle, NFT klíče z první série se vyprodaly velmi rychle.

Vydaných bude pouze omezené množství 4.999 unikátních a nezaměnitelných klíčů pro celou Českou a Slovenskou republiku. S rostoucím zájmem o společné investice do nákupu majetku v dražbách, poroste i cena digitálního NFT klíče.

A víte co je na tom nejlepší?

Majitelé NFT klíčů pouze hlasují přes internet o tom jaký majetek koupit a jaký majetek prodat.

p.s. žádné složitosti, jen ON-LINE hlasování. O nákup majetku v dražbě a jeho následný prodej se postará Extrh jako autorita a specialista na dražby. Vše probíhá pod dohledem DAO členů transparentně a bezpečně díky NFT digitálním klíčům, což jsou digitální nezaměnitelné smlouvy.

Majitelé NFT klíčů společně koupí například byt v Praze a se ziskem byt následně prodají. (vše automaticky, on-line)

investovat lze v násobcích 5.000 korun. To znamená, že na bytu v Praze se můžete podílet částkou 5.000 Kč, která se vám zhodnotí následným prodejem nemovitosti.

NFT klíč je aktivum samo o sobě. Nezaměnitelný klíč lze kdykoliv prodat na decentralizované burze OpenSea

NFT klíč je digitální token a jeho cenu určuje trh. Vydaných bude pouze omezené množství 4.999 unikátních a nezaměnitelných klíčů pro celou Českou a Slovenskou republiku. S rostoucím zájmem o společné investice do nákupu majetku v dražbách, poroste i cena digitálního NFT tokenu. Buďte na začátku velkého  projektu. Společné investice pouze pro majitelé NFT klíče.

Pouze majitelé NFT klíčů mohou společně rozhodnout o nákupu a následném ziskovém prodeji. Stačí Vám základní částka 5.000 Kč na nákup podobných nemovitostí:

Žádné složitosti, jen ON-LINE hlasování. O nákup majetku v dražbě a jeho následný prodej se postará Extrh jako autorita a specialista na dražby. Vše probíhá pod dohledem DAO členů transparentně a bezpečně díky NFT digitálním klíčům, což jsou digitální nezaměnitelné smlouvy.
Členové nově vznikající DAO společnosti Meta Extrh společně nakupují majetek a se ziskem prodávají!
Bude vyraženo pouze 4.999 NFT klíčů na celou ČR a SR, tak neváhejte dlouho.
Příklad: potřebná základní částka pro držitele NFT klíče na byt 3+1 v Praze je 5.000 Kč. Chcete větší podíl? Není to problém.

Držitele NFT digitálních klíčů společně nakupují majetek a se ziskem prodávají!

Bude vyraženo pouze 4.999 NFT klíčů na celou ČR a SR, tak neváhejte dlouho.

Držitele NFT digitálních klíčů společně nakupují majetek a se ziskem prodávají!

Bude vyraženo pouze 4.999 NFT klíčů na celou ČR a SR, tak neváhejte dlouho.

 

Buďte na STRATU něčeho velkého 🔥 🔥 🔥​

Jak může vypadat NABÍDKA pro Majitelé NFT klíčů

Společný nákup lukrativního podsklepeného domu s podkrovím v okrese Mělník
Pouze pro majitele SMART NFT klíčů

Pouze pro majitele NFT klíčů

Podsklepený dům v okrese Mělník / investice od 5.000 Kč

Držitele NFT digitálních klíčů společně nakupují majetek a se ziskem prodávají!

Pro majitele NFT nezaměnitelných klíčů se otevírá úžasná možnost společného nakupování nemovitosti v dražbách nebo v prodejích různých správců majetku. K nákupu podílů na nemovitosti Vám stačí pouze 5.000 Kč, což je vždy jeden podíl. Nemovitost se ziskem prodáme a všem členům DAO společnosti se vyplatí poměrná část zisku. 

Majitelé NFT klíčů, které byly vydány jako první, mají přednostní právo na nákup libovolného počtu podílů na nemovitosti. Majitele prvních digitálních klíčů tak vydělají více peněz.

A nejlepší na tom je, že vše kolem dražby, právních věcí, nákupu i prodeje obstará Extrh jako autorita v oboru. Spolumajitelům přicházejí na účet zhodnocené peníze.

Právě nyní se vydávají první série digitálních NFT klíčů, které odemykají neskutečné příležitosti na společných nákupech a prodejích majetku.

Klíč odemkne společné nákupy a prodeje majetku. Klíč odemkne doživotní členství na webu Extrh.cz, všechny kurzy a vzdělávací programy, všechny společné investiční příležitosti. Klíč je nezaměnitelné NFT, které lze kdykoliv prodat, ale proč byste to dělali, že?

NFT klíče se musí vyrazit do tzv. blockchainu, což je něco jako účetní digitální kniha, která nelze přepisovat.
Každý klíč je unikátní, nelze ho zničit, zkopírovat nebo jakkoliv měnit. Každý klíč se prodává za 6.050 Kč. Klíč je aktivum samo o sobě, protože bude vydáno pouze 4999 klíčů. Ten kdo nevlastní klíč, se nemůže účastnit společných dražeb a nákupu majetku od různých správců.
 
NFT klíč odemyká držiteli přístup ke společným nákupům majetku v dražbách nebo od různých správců majetku a při následném prodeji majetku přináší tento klíč svému majiteli zisk.
O nákup majetku v dražbě a jeho následný prodej se postará Extrh jako autorita a specialista na dražby. Vše probíhá pod dohledem DAO členů transparentně a bezpečně díky NFT digitálním klíčům, což jsou tzv. digitální nezaměnitelné smlouvy.
 
Jednoduše řečeno: pouze majitel NFT klíče se může zúčastnit nákupu podílu na majetku a následně inkasovat zisk při jeho prodeji.
Přičemž majitel klíče se nemusí nemusí starat o realitní a právní servis.
S držením klíče nejsou spojené žádné poplatky. U každé konkrétní nemovitosti nebo jiného majetku, který se koupí se musí uhradit zákonem stanovené poplatky, právní a realitní servis, tak jako když kupujte a prodáváte nemovitost na inzerát. Žádné další poplatky nejsou nastavené.
Díky novým technologiím může Extrh umožnit drobným investorům přístup k nákupům a prodejům majetku, na který by běžně investoři nedosáhli.
Samozřejmostí je pak doživotní členství na webu Extrh.cz, přednostní přístup ke všem hodnotným kurzům, ke všem investičním platformám spuštěných v budoucích projektech. (Chystáme společné investice na Slovensku, v Polsku a dalších regionech EU.